TODOSK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ


Başkanın Mesajı

TODOSK, 
Bir avuç doğasever ve dağcılığa gönül verenlerin  1991 yılında kurduğu kulübümüz bu gün kocaman bir aile oldu. Her geçen gün daha da büyümeye devam ediyoruz.[Devam...]

Çarşak/Köşe Yazıları

TARİHİN İÇİNDE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
2013 yılında  Kulübüm Todosk’un kamplı etkinliği olan Likya yolu yürüyüşüne katılmaya karar verdiğimde bu kadar keyif alacağımı d&[Devam...]

Yerel Gazete
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Hava Durumu
booked.net
TODOSK'un seyahat acentacılığı faaliyetleri kültür ve turizm bakanlığı 2480 belge no lu (A) grubu Kanal Turizm seyahat acentası tarafından yapılmaktadır.
TODOSK

TODOSK, 
Bir avuç doğasever ve dağcılığa gönül verenlerin  1991 yılında kurduğu kulübümüz bu gün kocaman bir aile oldu. Her geçen gün daha da büyümeye devam ediyoruz.
Külüp içi ve Dağcılık Federasyonuna bağlı  olarak yaptığımız eğitimlerle, bu gün yüksek irtifa dağcılığında, sporcular yetiştiriyoruz. Her hafta doğada uzun ve kısa mesafe parkur yürüyüşlerinde kulübümüze gönül veren yürüyüş liderlerimiz eşliğinde pek çok üyelerimizi ve katılımcılarımızı doğa ile buluşturuyoruz.
Üyelerimizi ve katılımcılarımızı değişik konularda ve insanlarla “Çarşamba sunumları” adı altında buluşturuyoruz.
Kültürel etkinliklerimiz çerçevesinde, belirli periyodlar ile ülkemizin gezilmesi, görülmesi gereken bölgelerine götürüyoruz.
Yalnız başına beklide hiç gidilemeyecek, görülemeyecek yerleri bu etkinliklerimizde hep beraber, güle-oynaya yaptığımız yolculuklar ile ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerini tanıma fırsatını yakalamış oluyoruz. 
Kaya tırmanışı eğitimlerimiz teorik ve uygulamalı olarak ara ara devam ettiriyoruz.
Orienteering, harita okuma, yön bulma ve ilk yardım eğitimlerimizi sık sık tekrarlıyoruz.
Yeri gelmişken buradan tüm üyelerimize, katılımcılarımıza teşekkür etmek istiyorum. En büyük teşekkürü ise her hafta özverili bir şekilde katılımcılarımızı doğaya götüren, yürüyüş liderlerimize etmek istiyorum. Saygılarımla

Gülşen GEDİKOĞLU
Todosk Yönetim Kurulu BaşkanıTODOSK Türkiye Dağcılık Federasyonu Üyesidir.

Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır