TODOSK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
Basında Biz
...
...
TODOSK

TODOSK, 
Bir avuç doğasever ve dağcılığa gönül verenlerin  1991 yılında kurduğu kulübümüz bu gün kocaman bir aile oldu. Her geçen gün daha da büyümeye devam ediyoruz.
Külüp içi ve Dağcılık Federasyonuna bağlı  olarak yaptığımız eğitimlerle, bu gün yüksek irtifa dağcılığında, sporcular yetiştiriyoruz. Her hafta doğada uzun ve kısa mesafe parkur yürüyüşlerinde kulübümüze gönül veren yürüyüş liderlerimiz eşliğinde pek çok üyelerimizi ve katılımcılarımızı doğa ile buluşturuyoruz.
Üyelerimizi ve katılımcılarımızı değişik konularda ve insanlarla “Çarşamba sunumları” adı altında buluşturuyoruz.
Kültürel etkinliklerimiz çerçevesinde, belirli periyodlar ile ülkemizin gezilmesi, görülmesi gereken bölgelerine götürüyoruz.
Yalnız başına beklide hiç gidilemeyecek, görülemeyecek yerleri bu etkinliklerimizde hep beraber, güle-oynaya yaptığımız yolculuklar ile ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerini tanıma fırsatını yakalamış oluyoruz. 
Kaya tırmanışı eğitimlerimiz teorik ve uygulamalı olarak ara ara devam ettiriyoruz.
Orienteering, harita okuma, yön bulma ve ilk yardım eğitimlerimizi sık sık tekrarlıyoruz.
Yeri gelmişken buradan tüm üyelerimize, katılımcılarımıza teşekkür etmek istiyorum. En büyük teşekkürü ise her hafta özverili bir şekilde katılımcılarımızı doğaya götüren, yürüyüş liderlerimize etmek istiyorum. Saygılarımla
    
        Gülşen GEDİKOĞLU
Todosk Yönetim Kurulu Başkanı

Facebook'ta paylaş

2426'kez Okundu

TODOSK'un seyahat acentacılığı faaliyetleri kültür ve turizm bakanlığı 2480 belge no lu (A) grubu Kanal Turizm seyahat acentası tarafından yapılmaktadır.
Adres : Elmalı Mh. Cumhuriyet cd. 22. Sk. Ulutaş Apt. No:10/13 ANTALYA

Telefon : 02422438510

Fax : 02422438540

E-Posta : todosk07@gmail.com

KULÜP Merkezi pazar günü hariç hergün 09:00 ile 18:00 arası açıktır.


TODOSK Türkiye Dağcılık Federasyonu Üyesidir.

Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır

Toplam Ziyaretçi Sayısı :