TODOSK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
Basında Biz
...
...
TODOSK 14.YÖNETİM KURULU BAŞKANINDAN

TODOSK
Doğa ile savaş halindeyiz, eğer kazanırsak kaybedeceğiz. Hubert Reeves
Kaliteli yaşamak için sağlıklı olmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bunun için en güzel yol da doğada bol oksijenli ve temiz havada yürümektir. Sanayi devrimi ile birlikte gittikçe doğadan kopan insanoğlu doğaya çıkmaya korkar hale gelmiştir. Halbuki hayatın gerçeklerine ulaşabileceğimiz ve bütün güzelliklerin bir arada olduğu yegane yer doğadır.
Biz TODOSK olarak katılımcılarımızı toprakla, dağlarla, ağaçlarla, çiçekleerle kısacası bütün doğa ile buluşturmak gibi gurur verici bir misyon üstlendik. 1991 yılında kurulmuş olan TODOSK bünyesinde yürüyüş liderleri ve TDF antrenörleri ile hiçbir ticari kaygı taşımadan; sağlıklı bir toplumu inşa etmek amacı ile doğada yürüyüşler, yaz-kış dağ tırmanış faaliyetleri, kültürel etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, çarşamba sunumları, kulüp içi eğitimleri, dağcılık eğitimleri,yürüyüş liderliği eğitimleri ve TDF onaylı sair tüm eğitimleri vermekteyiz.
Hedeflenen amaç doğa ile barışık, sağlıklı bir nesil yetiştirmek. Çünkü doğa hem fiziksel hem de ruhsal sağlığımızın teminatıdır.
Kulübümüzün kapıları üye olan/olmayan herkese açıktır. Etkinliklerimize katılan herkese yol göstermeyi de görev biliriz. Bütün üyelerimize, yürüyüş liderlerimize, antrenörlerimize ve katılımcılarımıza teşekkür ederim.
Fahri ALTUN
TODOSK 14.Yönetim Kurulu Başkanı

Facebook'ta paylaş

462'kez Okundu
Adres : Elmalı Mh. Cumhuriyet cd. 22. Sk. Ulutaş Apt. No:10/13 ANTALYA

Telefon : 02422438510

Fax : 02422438540

E-Posta : todosk07@gmail.com

KULÜP Merkezi pazar günü hariç hergün 09:00 ile 18:00 arası açıktır.


TODOSK Türkiye Dağcılık Federasyonu Üyesidir.

Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır

Toplam Ziyaretçi Sayısı :