TODOSK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ


Başkanın Mesajı

TODOSK, 
Bir avuç doğasever ve dağcılığa gönül verenlerin  1991 yılında kurduğu kulübümüz bu gün kocaman bir aile oldu. Her geçen gün daha da büyümeye devam ediyoruz.[Devam...]

Çarşak/Köşe Yazıları

TARİHİN İÇİNDE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
2013 yılında  Kulübüm Todosk’un kamplı etkinliği olan Likya yolu yürüyüşüne katılmaya karar verdiğimde bu kadar keyif alacağımı d&[Devam...]

Yerel Gazete
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Hava Durumu
booked.net
TODOSK'un seyahat acentacılığı faaliyetleri kültür ve turizm bakanlığı 2480 belge no lu (A) grubu Kanal Turizm seyahat acentası tarafından yapılmaktadır.
HONAZ DAĞI (2571 mt) / DENİZLİ

ETKİNLİK YERİ: HONAZ DAĞI (2571 mt) / DENİZLİ 
ETKİNLİK TARİHİ: 31-01 NİSAN 2018
HAREKET YERİ: TAPU MÜDÜRLÜĞÜ OTOPARKI
HAREKET TARİHİ VE SAATI: 31 MART 2018 / 08.00
REHBER: ASLI GÜRBÜZ
Planlı faaliyetlerimizden Honaz dağı Çıkışı 31 Mart 2018 tarihinde Tapu Müdürlüğü otoparkında hareket öncesi araçlara saat 07:50’de katılımcıların isimleri okunarak yerleşilecek, 08:00 da hareket edilecektir. Denizli'nin Honaz ilçesine bağlı Aydınlar Köyüne ulaştıktan sonra Saat 13.00 da Traktörlerle Akçaoluk Yaylasinda'ki kamp alanına ulaşılacaktır.
Kamptan zirveye rota uzunluğu 4.5 km dir.
Gerekli malzemeler: Kamp ve kişisel malzemeler katılımcılar kendileri karşılayacaktır. Etkinliğimize KASK-KAZMA-KRAMPON ile katılmak zorunludur.
Milli park ve askeri duyarlılık alanı olması nedeniyle dağa çıkışlar izne tabidir.Honaz Dağı'na çıkmak için önce Milli Park yetkililerinden, sonra jandarmadan ve en son olarak tepedeki radarı bekleyen askeriyeden izin alınması gerekiyor. Bu sebeple etkinliğe katılmak isteyen katılımcılarımızın en geç 27 Mart Salı günü 16:00 a kadar kadar kulüp sekreterliğine kayıt yaptırmaları gerekmektedir. isim listesi gerekli mercilere gideceği için bu tarihten sonra yapılan baş vurular dikkate alınmayacaktır.TODOSK Türkiye Dağcılık Federasyonu Üyesidir.

Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır