TODOSK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
...
...
BEŞKONAK RAFTİNG TURU
Card image cap

ETKİNLİK: BEŞKONAK RAFTİNG TURU 
ETKİNLİK TARİHİ: 01 TEMMUZ 2018 PAZAR 
HAREKET YERİ: TAPU MÜDÜRLÜĞÜ OTOPARKI
HAREKET SAATİ: 08.00
ETKİNLİK REHBERİ: MUSTAFA ESEN
Etkinliğimize üye olan/olmayan herkes 0242 243 10 85 nolu telefondan kulüp sekreterliğine kayıt yaptırarark katilabilir. Toplanma noktamız Tapu Müdürlüğü otoparkidir.
Etkinlik başlamadan önce saat 07.55’de katılımcıların isimleri okunarak araçlara yerleşilecek, 08.00’de araçlar hareket edecektir. Yol güzergahında uygun görülen bir yerde 15 dk. kahvaltı ve ihtiyaç molası verilecektir. Kahvaltı molasından sonra Köprülü Milli Parkına hareket edilecektir. 
Rafting'e başlamadan önce verilecek info’nun ardından Kask, Can yeleği ve kürekler alinarak rafting başlangıç noktasına araçlarla gidilecek. Tura baslamadan önce kısa açıklamalar yapılarak botlarin oldugu yere kadar yürünecek ve tura başlanacaktır. İnfo da;botta ve nehirde nasıl davranılması gerektiği anlatılır. Botlarda kısa bir alıştırmayla takım ve kürek çekme uyumu sağlanıp ilk rapide girilir. Rafting turu bittikten sonra yemek ve dinlenme molasının ardından zamana göre köprülü kanyon gezilecek ve suya girilebilecektir.
Öğle Yemeği, Ulaşım ve Rehberlik hizmetleri ücrete dâhildir.
İçecekler & Fotoğraf ve DVD Çekimi hizmete dâhil değildir.
Not : Havlu,şort,mayo,güneş kremi,güneş gözlüğü ve botta yanınıza alacağınız özel eşyalarınızı koyabileceğiniz kilitli poşet almanızı ve varsa duzenli olarak kullandığınız ilaçlarınızı yanınıza almanızı öneririz.
İyi bir etkinlik olmasını dileriz. TODOSK YÖNETİM KURULU
 

Facebook'ta paylaş

47'kez Okundu

TODOSK'un seyahat acentacılığı faaliyetleri kültür ve turizm bakanlığı 2480 belge no lu (A) grubu Kanal Turizm seyahat acentası tarafından yapılmaktadır.
Adres : Elmalı Mh. Cumhuriyet cd. 22. Sk. Ulutaş Apt. No:10/13 ANTALYA

Telefon : 02422438510

Fax : 02422438540

E-Posta : todosk07@gmail.com

KULÜP Merkezi pazar günü hariç hergün 09:00 ile 18:00 arası açıktır.


TODOSK Türkiye Dağcılık Federasyonu Üyesidir.

Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır

Toplam Ziyaretçi Sayısı :