TODOSK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ


Başkanın Mesajı

TODOSK, 
Bir avuç doğasever ve dağcılığa gönül verenlerin  1991 yılında kurduğu kulübümüz bu gün kocaman bir aile oldu. Her geçen gün daha da büyümeye devam ediyoruz.[Devam...]

Çarşak/Köşe Yazıları

TARİHİN İÇİNDE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
2013 yılında  Kulübüm Todosk’un kamplı etkinliği olan Likya yolu yürüyüşüne katılmaya karar verdiğimde bu kadar keyif alacağımı d&[Devam...]

Yerel Gazete
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Hava Durumu
booked.net
TODOSK'un seyahat acentacılığı faaliyetleri kültür ve turizm bakanlığı 2480 belge no lu (A) grubu Kanal Turizm seyahat acentası tarafından yapılmaktadır.
SULU ADA TEKNE TURU -ADRASAN

SULU ADA TEKNE TURU /ADRASAN
ETKİNLİK TARİHİ: 19 AĞUSTOS 2018 PAZAR
ETKİNLİK YERİ: ANTALYA’NIN MALDİVLERİ SULU ADA
HAREKET SAATİ VE YERİ: 07:00 / TAPU MÜDÜRLÜĞÜ OTOPARKI
ETKİNLİK LİDERİ : F. ZEHRA ÖKMEN
DENİZ GİYSİLERİNİZİ ALMAYI UNUTMAYINIZ!
 
Tekne turuna; gruba uyum sağlamak, aykırı davranışlar sergilememek koşuluyla, üye olan/ olmayan herkes 0242 243 85 10 numaralı telefondan kayıt yaptırarak katılabilir.
Etkinlik başlamadan önce, tapu müdürlüğü oto parkında görevli tarafından, sporcuların isimleri okunarak, araçlara yerleşilecek ve 07:00’de hareket edilecektir. Yol güzer gâhında, yürüyüş lideri tarafından uygun görülen bir yerde en az 15 dk. İhtiyaç molası verilecektir.
 
PARKUR BİLGİLERİ: Adrasan’a kadar araçlarla gidilecek, Adrasan koyunda bizi bekleyen teknelere binilerek önce Amerikan Koyu’na gidilecek. Burada 30dk. Yüzme molası verilecektir. Oradan Sulu Adaya geçilecek ince beyaz kumlu ada sahilinde demir atarak yüzme molası ile kaptan ve tekne personeli tarafından hazırlanan balık / tavuk- salata-dolma -makarna ve meyveden oluşan öğle yemeği, verilecektir.Çay ikram edilecektir.
Bilahare ada etrafında tur atılacak, tatlı su kaynağının bulunduğu yerde mola verilecek oradan Adrasan’a dönülüp bizi bekleyen araçlarla Antalya’ya hareket edilecektir.
NOT:
1. Araçlar gidiş ve dönüşte Konyaaltı güzergâhını takip edecektir.
2. Etkinlik bitiminde zamanın uygun olması durumunda 30 dk. İhtiyaç molası verilecektir.
3. Teknelerin özelliği nedeniyle etkinlik 75 kişi ile sınırlandırılmıştır.
4. Etkinliklerimiz Kanal Turizm iş birliği ile yapılmaktadır.
5. Todosk Yönetim Kurulu iyi etkinlikler diler.TODOSK Türkiye Dağcılık Federasyonu Üyesidir.

Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır