TODOSK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ


Başkanın Mesajı

TODOSK, 
Bir avuç doğasever ve dağcılığa gönül verenlerin  1991 yılında kurduğu kulübümüz bu gün kocaman bir aile oldu. Her geçen gün daha da büyümeye devam ediyoruz.[Devam...]

Çarşak/Köşe Yazıları

TARİHİN İÇİNDE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
2013 yılında  Kulübüm Todosk’un kamplı etkinliği olan Likya yolu yürüyüşüne katılmaya karar verdiğimde bu kadar keyif alacağımı d&[Devam...]

Yerel Gazete
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Hava Durumu
booked.net
TODOSK'un seyahat acentacılığı faaliyetleri kültür ve turizm bakanlığı 2480 belge no lu (A) grubu Kanal Turizm seyahat acentası tarafından yapılmaktadır.
YERYÜZÜ CENNETİ SALDA GÖLÜ GEZİSİ

GÜNÜBİRLİK KÜLTÜREL ETKİNLİK 
ETKİNLİK TARİHİ : 28 HAZİRAN 2018 PERŞEMBE 
ETKİNLİK YERİ : YERYÜZÜ CENNETİ 
SALDA GÖLÜ GEZİSİ
HAREKET SAATİ VE YERİ: 08:00 / TAPU MÜDÜRLÜĞÜ OTOPARKI
BU ETKİNLİK KISA YÜRÜYÜŞLERLE DESTEKLENECEKTİR.
Yürüyüş Liderleri : GÜLŞEN GEDİKOĞLU
Etkinliklerimize gruba uyum sağlamak, aykırı davranışlar sergilememek koşuluyla, üye olan/ olmayan herkes 0242 243 85 10 nolu telefondan kayıt yaptırarak katılabilir.Etkinlik başlamadan önce, tapu otoparkında görevli tarafından, katılımcıların isimleri okunarak, araçlara yerleşilecek ve 08:00’de hareket edilecektir. Yol güzergahında, yürüyüş lideri tarafından uygun görülen bir yerde 15 dk.ihtiyaç molası verilecektir.
GÖL ÇEVRESİNDE YÜRÜNECEK / YÜZÜLECEK.
Burdur'un Yeşilova ilçesinde yer alan bir yeryüzü cenneti Salda Gölü. 184 metreye varan derinliği ile ülkemizin en derin ikinci gölü olma özelliğini taşıyor. Salda Gölü'nün etrafı, birinci derece doğal sit alanı ilan edilmiştir.. Ülkemizin mutlaka görülmesi gereken yerlerinden,mavinin her tonunu görebileceğiniz gölün sahili dingin bir güzellik sunmaktadır. Suların çekilmesiyle yaz aylarında ortaya çıkan yedi beyaz ada da göle ayrı bir güzellik katıyor.Göl çevresinde ki işletmede, göl manzarasına karşı yemek yiyip çay içebilirsiniz. 
Tektonik bir krater gölü olduğundan Salda’nın suyu soda, magnezyum açısından oldukça zengin. O eşsiz beyaz kumsalının sırrı da yine magnezyum. Gölün toprak yapısının sahip olduğu mineraller sayesinde suyunun cilt hastalıklarına karşı etkili olduğu söyleniyor. Çamur banyosu gözde aktivitelerdendir.
Etrafındaki müsait alanla, tüm Türkiye’den kampçıların, karavancıların, bisikletçilerin, motorcuların popüler uğrak noktalarından biri olan Salda’yı bu hafta ziyaret ediyoruz.
-Etkinliğimize Ulaşım,seyahat sigortası ve rehberlik hizmetleri dahildir.
-Kahvalti,öğlen ve akşam yemekleri,eksta harcamalar vb. dahil değildir.
-Mayo,havlu,güneş gözlüğü,güneş kremi vb. alınız.
-Dönüşte Korkuteli'nde alışveriş imkanı ve GILIĞ dondurması yeme molası verilecektir.
-Faaliyete başlandığı anda, hayati önem arz etmeyen ve katılımcı için risk taşımayan durumlarda, gruptan ayrılmak, bireysel olarak geri dönmek mümkün değildir.
- Yürüyüşe uygun spor ayakkabı giyinilmeli 
-Araçta veya doğada kaybolan eşyalarınızdan yürüyüş liderleri ve kulübümüz sorumlu değildir.
-Yürüyüş lideri gerekli gördüğünde program işlerliğinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
-Etkinliklerimiz Kanal Turizm iş birliği ile yapılmaktadır.
-Etkinlik 44 kişi ile sınırlıdır. 
Todosk Yonetim Kurulu iyi etkinlikler diler.
 TODOSK Türkiye Dağcılık Federasyonu Üyesidir.

Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır