TODOSK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
Basında Biz
...
...
GEYİK BAYIRI KAYA TIRMANIŞ ETKİNLİĞİ 12 ekim 2019
Card image cap

ETKİNLİK YERİ: GEYİK BAYIRI KAYA TIRMANIŞ ETKİNLİĞİ
ETKİNLİK TARİHİ:12 EKİM 2019
HAREKET YERİ: TAPU OTOPARKI
HAREKET SAATI: 09.00
TODOSK TDF SPOR TIRMSNIŞ ANTRENÖRÜ : Fahri ALTUN
Fahri ALTUN GSM : 0544 266 39 39
NOT: Kaya tırmanış eğitimi de verilecektir.
Cumartesi günü kaya tırmanış etkinliğimize katılmak için Cuma saat 17:00 a kadar kulüp sekreterliğini arayarak kayıt yaptırmanız rica olunur.
KAYA TIRMANIŞI ETKİNLİK KURALLARI
1 .Todosk tırmanış grubunda yer almak isteyenler whatsapp listesi için telefonlarını Todosk sekreterya ya bildirmelidir.
2.Bu spora başlamadan önce, profesyonel bir eğitmenden mutlaka salonda eğitim almak gerekir. Eğitim teorik ve uygulamalı dersler olarak verilir. Teorik derslerde öncelikle tırmanış malzemeleri ve nasıl kullanılması gerektiği anlatılır. Uygulamalı derslerde ise profesyonel eğitmenlerle birlikte önce salonda sonra doğada tırmanış başlar. Kaya tırmanışı asla yalnız yapılmaması gereken bir spor dalıdır. Ayrıca detaylı bilgiye ve beceriye sahip olmadan kaya üzerinde tırmanış gerçekleştirilmemelidir.
3.Tırmanışa todosk üyesi ve lisanslı sporcular katıla bilir kendi malzemesi yok ise Todosk tan temin edecek ve malzemesini etkinlik boyunca başkası ile paylaşmayacaktır. Her sporcu kendi malzemesinden sorumludur.
4.Tırmanış etkinliğine katılan sporcu ismini Todosk sekreterine veya etkinlik sorumlusuna önceden bildirmek zorundadır. Katılımcı sayısına etkinlik sorumlusu karar verecektir.
5.Todosk etkinliği dışında sporcunun kendi yapacağı tırmanışlardan veya Todosk üyesi dahi olsa kulüp haricinde düzenlenen etkinliklerden Todosk ve yöneticileri sorumlu değildir.
6. Tırmanış sporu herkes için hayati tehlike içermektedir. Kişiler bu riski bilerek tırmanış etkinliğine katılır. Buna bağlı oluşabilecek kazalardan TODOSK yöneticileri ve eğitmenleri sorumlu tutulamaz etkinliğe katılanlar bu şartları kabul etmiş sayılır.
Todosk Yönetim Kurulu iyi etkinlikler diler.
 

Facebook'ta paylaş

247'kez Okundu

TODOSK'un seyahat acentacılığı faaliyetleri kültür ve turizm bakanlığı 2480 belge no lu (A) grubu Kanal Turizm seyahat acentası tarafından yapılmaktadır.
Adres : Elmalı Mh. Cumhuriyet cd. 22. Sk. Ulutaş Apt. No:10/13 ANTALYA

Telefon : 02422438510

Fax : 02422438540

E-Posta : todosk07@gmail.com

KULÜP Merkezi pazar günü hariç hergün 09:00 ile 18:00 arası açıktır.


TODOSK Türkiye Dağcılık Federasyonu Üyesidir.

Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır

Toplam Ziyaretçi Sayısı :