TODOSK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ


Başkanın Mesajı

TODOSK, 
Bir avuç doğasever ve dağcılığa gönül verenlerin  1991 yılında kurduğu kulübümüz bu gün kocaman bir aile oldu. Her geçen gün daha da büyümeye devam ediyoruz.[Devam...]

Çarşak/Köşe Yazıları

TARİHİN İÇİNDE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
2013 yılında  Kulübüm Todosk’un kamplı etkinliği olan Likya yolu yürüyüşüne katılmaya karar verdiğimde bu kadar keyif alacağımı d&[Devam...]

Yerel Gazete
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Hava Durumu
booked.net
TODOSK'un seyahat acentacılığı faaliyetleri kültür ve turizm bakanlığı 2480 belge no lu (A) grubu Kanal Turizm seyahat acentası tarafından yapılmaktadır.
GEYİK BAYIRI KAYA TIRMANIŞI

ETKİNLİK YERİ: GEYİK BAYIRI KAYA TIRMANIŞ ETKİNLİĞİ
ETKİNLİK TARİHİ: 01 NİSAN 2018 
HAREKET YERİ: HURMA ATM PARK
HAREKET SAATI: 09.00
ANTRENÖR: SEVAL UĞURLUOĞLU

Pazar günü kaya tırmanış etkinliğimize katılmak için Cumartesi saat 17:00 a kadar kulüp sekreterliğini arayarak kayıt yaptırmanız rica olunur.
KAYA TIRMANIŞI ETKİNLİK KURALLARI
1 .Todosk tırmanış grubunda yer almak isteyenler whatsapp listesi için telefonlarını Todosk sekreterya ya bildirmelidir.
2.Bu spora başlamadan önce, profesyonel bir eğitmenden mutlaka salonda eğitim almak gerekir. Eğitim teorik ve uygulamalı dersler olarak verilir. Teorik derslerde öncelikle tırmanış malzemeleri ve nasıl kullanılması gerektiği anlatılır. Uygulamalı derslerde ise profesyonel eğitmenlerle birlikte önce salonda sonra doğada tırmanış başlar. Kaya tırmanışı asla yalnız yapılmaması gereken bir spor dalıdır. Ayrıca detaylı bilgiye ve beceriye sahip olmadan kaya üzerinde tırmanış gerçekleştirilmemelidir. 
3.Tırmanışa katılacak olan sporcunun kendi malzemesi yok ise Todosk tan temin edecek ve malzemesini etkinlik boyunca başkası ile paylaşmayacaktır. Her sporcu kendi malzemesinden sorumludur.
4.Tırmanış etkinliğine katılan sporcu ismini Todosk sekreterine veya etkinlik sorumlusuna önceden bildirmek zorundadır. Katılımcı sayısına etkinlik sorumlusu karar verecektir.
5. Sporcunun kendi yapacağı tırmanışlardan veya Todosk üyesi dahi olsa kulüp haricinde düzenlenen etkinliklerden Todosk ve yöneticileri sorumlu değildir.TODOSK Türkiye Dağcılık Federasyonu Üyesidir.

Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır