TODOSK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ


Başkanın Mesajı

TODOSK, 
Bir avuç doğasever ve dağcılığa gönül verenlerin  1991 yılında kurduğu kulübümüz bu gün kocaman bir aile oldu. Her geçen gün daha da büyümeye devam ediyoruz.[Devam...]

Çarşak/Köşe Yazıları

TARİHİN İÇİNDE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
2013 yılında  Kulübüm Todosk’un kamplı etkinliği olan Likya yolu yürüyüşüne katılmaya karar verdiğimde bu kadar keyif alacağımı d&[Devam...]

Yerel Gazete
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Hava Durumu
booked.net
TODOSK'un seyahat acentacılığı faaliyetleri kültür ve turizm bakanlığı 2480 belge no lu (A) grubu Kanal Turizm seyahat acentası tarafından yapılmaktadır.
Kış Arama Kurtarma Eğitimi – Niğde Başvuruları

Türkiye Dağcılık Federasyonu 2018 yılı Faaliyet Programında yer alan “Kış Arama Kurtarma Eğitimi” 10-16 Mart 2018 tarihleri arasında Niğde’de düzenlenecektir.

  • Faaliyete katılacak tüm sporcuların İleri Kar Buz Eğitimini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
  • Faaliyete katılacak sporcular kulüpleri aracılığı ile DYS üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
  • Faaliyette görev almak isteyen antrenörlemiz ise online başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.
  • Faaliyete katılacak ferdi sporcular da  kayıtlarını il temsilcileri aracılığı ile yaptırabilirler.

Son Başvuru Tarihi: 28/02/2018 – 23.00

Kurs Ücreti: 110 TL Kulüp Sporcuları için (23 yaş altı ücretsiz) / 300 TL Ferdi Sporcular için (23 yaş altı sporculardan da ücret alınacaktır.)

Son başvuru tarihini kaçıran sporcular 300 TL, ferdi sporcular ise 500 TL gecikme bedelini yatırdıklarına dair dekontu federasyona iletmeleri durumunda kulüpleri aracılığı ile ilgili eğitime kayıtları yapılacaktır. Bu ücretlendirme, sadece son başvuru tarihinden sonra yapılacak başvurular için geçerlidir.

Faaliyete katılması kesinleşen kişiler eğitim ücretini ilgili hesaba yatırarak banka dekontlarını, eğitimin ilk günü kayıt masasında kamp müdürüne  ibraz edecektir. Dekontlar faks yada e-posta  ile federasyona gönderilmeyecektir.

Kurs ücretleri Türkiye Dağcılık Federasyonu (Garanti Bankası, Anafartalar Caddesi Şubesi, TR06 0006 2000 7110 0006 2977 90) hesabına “Kış Arama Kurtarma Eğitimi” açıklaması ile birlikte yatırmaları gerekmektedir.

Kampa Katılacak Tüm Sporcular yanlarında Emniyet kemeri, kask, kazma, yardımcı ip ve krampon getirmeleri gerekmektedir.

Unutmayınız! – Faaliyete katılacak tüm sporcular yanlarında 2017-2018 yılı vizeli lisanslarını getirmeleri gerekmektedir. Vizeli lisanslarını ibraz etmeyen sporcular kampa alınmayacaktır.TODOSK Türkiye Dağcılık Federasyonu Üyesidir.

Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır