TODOSK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ


Başkanın Mesajı

TODOSK, 
Bir avuç doğasever ve dağcılığa gönül verenlerin  1991 yılında kurduğu kulübümüz bu gün kocaman bir aile oldu. Her geçen gün daha da büyümeye devam ediyoruz.[Devam...]

Çarşak/Köşe Yazıları

TARİHİN İÇİNDE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
2013 yılında  Kulübüm Todosk’un kamplı etkinliği olan Likya yolu yürüyüşüne katılmaya karar verdiğimde bu kadar keyif alacağımı d&[Devam...]

Yerel Gazete
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Hava Durumu
booked.net
TODOSK'un seyahat acentacılığı faaliyetleri kültür ve turizm bakanlığı 2480 belge no lu (A) grubu Kanal Turizm seyahat acentası tarafından yapılmaktadır.
BEŞKONAK RAFTİNG TURU

ETKİNLİK: BEŞKONAK RAFTİNG TURU
ETKİNLİK TARİHİ: 29 TEMMUZ 2018 PAZAR
HAREKET YERİ: TAPU MÜDÜRLÜĞÜ OTOPARKI
HAREKET SAATİ: 08: 00
ETKİNLİK REHBERİ: Behice TOPUZ
Sıcakların artması ile bu haftaki uzun parkur doğa yürüyüşümüzü raftinge çevirdik.
Etkinliğimize üye olan/olmayan herkes 0242 243 85 10 nolu telefondan kulüp sekreterliğine kayıt yaptırarark katilabilir. Toplanma noktamız Tapu Müdürlüğü otoparkidir.
Etkinlik başlamadan önce saat 07.55’de katılımcıların isimleri okunarak araçlara yerleşilecek, 08.00’de araçlar hareket edecektir. Yol güzergahında uygun görülen bir yerde 15 dk. kahvaltı ve ihtiyaç molası verilecektir. Kahvaltı molasından sonra Köprülü Milli Parkına hareket edilecektir.
Rafting'e başlamadan önce verilecek info’nun ardından Kask, Can yeleği ve kürekler alinarak rafting başlangıç noktasına araçlarla gidilecek. Tura baslamadan önce kısa açıklamalar yapılarak botlarin oldugu yere kadar yürünecek ve tura başlanacaktır. İnfo da;botta ve nehirde nasıl davranılması gerektiği anlatılır. Botlarda kısa bir alıştırmayla takım ve kürek çekme uyumu sağlanıp ilk rapide girilir. Rafting turu bittikten sonra yemek ve dinlenme molasının ardından zamana göre köprülü kanyon gezilecek ve suya girilebilecektir.
Öğle Yemeği, Ulaşım ve Rehberlik hizmetleri ücrete dâhildir.
İçecekler & Fotoğraf ve DVD Çekimi hizmete dâhil değildir.
Not : Havlu,şort,mayo,güneş kremi,güneş gözlüğü ve botta yanınıza alacağınız özel eşyalarınızı koyabileceğiniz kilitli poşet almanızı ve varsa duzenli olarak kullandığınız ilaçlarınızı yanınıza almanızı öneririz.
İyi bir etkinlik olmasını dileriz.
TODOSK YÖNETİM KURULUTODOSK Türkiye Dağcılık Federasyonu Üyesidir.

Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır