TODOSK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
...
...
ÇAYAĞZI- KEKOVA
Card image cap

BU HAFTAKİ YÜRÜYÜŞÜMÜZ ÇAYAĞZI'DAN KEKOVA'YA YAPILACAKTIR.
DENİZ GİYSİLERİNİZİ ALMAYI UNUTMAYINIZ!
Tarih: 29/04/2018
Hareket Saati : 07:00
UZUN ve KISA PARKUR BİRLİKTE YÜRÜYÜŞE BAŞLAYACAKLAR.
Yürüyüş liderleri : Gülşen GEDİKOĞLU-İbrahim SARIKAYA-Behice TOPUZ-Erol ÇAĞLAR 
Doğa yürüyüşlerine, gruba uyum sağlamak, aykırı davranışlar sergilememek koşuluyla, üye olan/ olmayan herkes 0242 243 85 10 nolu telefondan kayıt yaptırarak katılabilir. Kayıt yaptırırken araç biniş noktanızı bildirmenizi rica ederiz.
Etkinlik başlamadan önce, görevliler tarafından, katılımcıların isimleri okunarak, araçlara yerleşilerek 07:00’de hareket edilecektir. Yol güzergahında liderler tarafından uygun görülen bir yerde 15 dk. ihtiyaç molası verilecektir. 
PARKUR BİLGİLERİ
Demre’nin Çayağzı (Andreake) mevkiinden Kekova yönüne devam edilecek. Bir süre kumsaldan yüründükten sonra Likya yoluna girilecek. Tamamı patikadan oluşan Likya yolunun bu etabı hep sahilden gitmektedir. Üç km. sonra Çakıl plajında Yüzme molası verilecek. Kısa molanın hemen ardından Gökkaya koyuna doğru yürüyüşümüz devam edecek. Gökkaya koyunda öğle yemeği molası verilecektir . Bir saatlik yemek ve yüzme molasından sonra Kekova istikametinde yürüyüş devam edecek. Kekova’ya iki kilometre kala Simena (Kale ) isteyen katılımcılar tarafından ziyaret edilecek. Bu ziyarette müze kart geçerlidir. Antik kent ziyaretine gitmeyecek olan katılımcılarımız Hamidiye plajında yüzebilecekler. 
BİTKİ ÖRTÜSÜ: Bu parkurun tamamı Akdeniz Maki bitki toplulukları ile kaplıdır. Deniz seviyesinde yüksek boylu ağaç olarak sadece Meşe ve Kızılçam bulunmaktadır.
SU DURUMU: Bu bölgede parkurun başından sonuna kadar hiç su bulunmamaktadır. Bu nedenle her katılımcının yanına en az 3 litre su alması önerilir.
ZORLUK DERECESİ: Bu parkurun zorluk derecesi düşüktür. Ancak kullanılacak ayakkabıların tabanı sert ve ayak bileklerini kavrayan türden olması uygun olacaktır.
HAVA DURUMU : Parkurun yürüneceği hatta hava az bulutlu, güneşli ve 27 derece gözükmektedir.
Not :
1. Todosk tüm katılımcılarının doğada geçirebilecekleri kazalara karşı, sorumluluğu gereği her türlü ilk yardım önlemlerini almakta, sağlık görevlisi / ilk yardımcı bulundurmaktadır.
2. Faaliyete başlandığı anda, hayati önem arz etmeyen ve katılımcı için risk taşımayan durumlarda, gruptan ayrılmak, bireysel olarak geri dönmek mümkün değildir.
3. Yürüyüşe uygun ayakkabı giyinilmeli (bileği kavramalı, tabanı sert olmalı)
4. Etkinlik bitiminde zamanın uygun olması durumda en az 30 dk. ihtiyaç molası verilir. 
5. Etkinlik sonunda dönüş için servis kullanacaklar, kısa ve uzun parkur katılımcıları, tapu oto parkında birbirlerini beklemek zorundadır. 
6. Araçta veya doğada kaybolan eşyalarınızdan yürüyüş liderleri ve kulübümüz sorumlu değildir.
7. Yürüyüş lideri gerekli gördüğünde parkurda veya program işlerliğinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
8. Etkinliklerimiz Kanal Turizm iş birliği ve güvencesi ile yapılmaktadır.
Todosk Yonetim Kurulu iyi etkinlikler diler.
SERVİS GÜZERGAHLARI

KONYAALTI :Tapu otoparkından 07:00'de hareket edecektir.
Servis güzergahımız ; Hurma ATM,Türkay Otel, CarrefourSA, İl Sağlık Md,

LARA : 06.30'da kipa otoparkından hareket edecektir.

Mevlana 75. Yıl Cumhuriyet Lisesi, Burhanettin Onat Cad, Anadolu Hastanesi, Komaş, Sampi Kavşağı, Portakal Çiçeği Cad. Vakıfbank, Laura Otoparkı, BANİO, Güzeloba Kipa Otoparkı güzergahı olarak yapılacaktır

Facebook'ta paylaş

49'kez Okundu

TODOSK'un seyahat acentacılığı faaliyetleri kültür ve turizm bakanlığı 2480 belge no lu (A) grubu Kanal Turizm seyahat acentası tarafından yapılmaktadır.
Adres : Elmalı Mh. Cumhuriyet cd. 22. Sk. Ulutaş Apt. No:10/13 ANTALYA

Telefon : 02422438510

Fax : 02422438540

E-Posta : todosk07@gmail.com

KULÜP Merkezi pazar günü hariç hergün 09:00 ile 18:00 arası açıktır.


TODOSK Türkiye Dağcılık Federasyonu Üyesidir.

Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır

Toplam Ziyaretçi Sayısı :