TODOSK DOĞA SPORLARI KULÜBÜ


Başkanın Mesajı

TODOSK, 
Bir avuç doğasever ve dağcılığa gönül verenlerin  1991 yılında kurduğu kulübümüz bu gün kocaman bir aile oldu. Her geçen gün daha da büyümeye devam ediyoruz.[Devam...]

Çarşak/Köşe Yazıları

TARİHİN İÇİNDE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
2013 yılında  Kulübüm Todosk’un kamplı etkinliği olan Likya yolu yürüyüşüne katılmaya karar verdiğimde bu kadar keyif alacağımı d&[Devam...]

Yerel Gazete
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Hava Durumu
booked.net
TODOSK'un seyahat acentacılığı faaliyetleri kültür ve turizm bakanlığı 2480 belge no lu (A) grubu Kanal Turizm seyahat acentası tarafından yapılmaktadır.
SAKLIKENT - BAKIRLITEPE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

DOĞA YÜRÜYÜŞÜ 
UZUN PARKUR
ETKİNLİK YERİ: SAKLIKENT - BAKIRLITEPE
ETKİNLİK TARİHİ: 30 ARALIK 2018
HAREKET YERİ: TAPU MÜDÜRLÜĞÜ OTOPARKI
HAREKET SAATI: 08.00
REHBERLER: MEHMET ASLANKAN – ARİF ÇINAR

MEHMET ASLANKAN GSM 0536 512 07 31

Doğa yürüyüşlerine, gruba uyum sağlamak, aykırı davranışlar sergilememek koşuluyla, üye olan/ olmayan herkes 0242 243 85 10 nolu telefondan kayıt yaptırarak katılabilir.
Etkinlik başlamadan önce, tapu otoparkında görevliler tarafından, sporcuların isimleri okunarak, araçlara yerleşilecek ve 08.00’de hareket edilecektir. Yol güzergâhında, yürüyüş liderleri tarafından uygun görülen bir yerde en az 15 dk. İhtiyaç molası verilecektir.

PARKUR BİLGİSİ: Saklıkent Antalya dan 50 km uzaklıktadır. Uzun parkur katılımcıları TUBİTAK gözlemevi yolunu takip ederek zirve yapacaklardır. Araç ile Doyran göletin’den itibaren ormanlık alandan geçilerek Saklıkent’e ulaşılacaktır. Saklıkente yeterli kar yağmıştır. Katılımcılar her sene olduğu gibi bu sene de büyük keyif alacaklarını umuyoruz.

ETKİNLİK ÜCRETİ
ÜYELERİMİZE 45 TL 
MİSAFİRLERİMİZE 50 TL

NOT: Etkinlik fiyatlarımıza ( Mangal da ekmek arası sucuk, içecekler ise ayran, kola veya şalgam suyu seçenekli ) dahildir.

Katılımcıların kask zorunluluğu yoktur . Yüksek irtifa yapılacağından giysilerimiz uygun olmalıdır. Tozluk , eldiven ve kar gözlüğü mutlaka bulundurulmalıdır. Ayakkabı su geçirmez ve boğazlı olmalıdır. Katılımcıların yanlarına yedek kıyafet almaları önerilir.

SU DURUMU Parkur başlangıcında su mevcut dur. En az 1,5 litre su alınmalıdır.

ZORLUK DERECESİ: Zorluk derecesi orta zorlukta.

HAVA DURUMU: Etkinlik gününde bölgede hava durumu 2 derece hafif rüzgarlı olarak gözükmektedir.

Not :
1. Todosk tüm katılımcılarının doğada geçirebilecekleri kazalara karşı, sorumluluğu gereği her türlü ilk yardım önlemlerini almakta, sağlık görevlisi / ilk yardımcı bulundurmaktadır.
2. Faaliyete başlandığı anda, hayati önem arz etmeyen ve katılımcı için risk taşımayan durumlarda, gruptan ayrılmak, bireysel olarak geri dönmek mümkün değildir.
3. Yürüyüşe uygun ayakkabı giyinilmeli 
4. Etkinlik bitiminde zamanın uygun olması durumda en az 30 dk. ihtiyaç molası verilir. 
5.Araçta veya doğada kaybolan eşyalarınızdan yürüyüş liderleri ve kulübümüz sorumlu değildir.
6. Yürüyüş lideri gerekli gördüğünde parkurda veya program işlerliğinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
7. Etkinliklerimiz Kanal Turizm iş birliği ile yapılmaktadır.
Todosk Yonetim Kurulu iyi etkinlikler diler.TODOSK Türkiye Dağcılık Federasyonu Üyesidir.

Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır