Yönetim Kurulu

Başkan Hasan Altuntaş: 23 yıldır, Toroslar Doğa Sporları (Todosk) kulübü sporcusu, ayrıca Türkiye Dağcılık Federasyonu (TDF); Dağcılık ve Spor Kaya Tırmanışı Antrenörü. AKUT ve Antalya Itfaiye Daire Başkanlığında; yangın ve arama kurtarma eğitmeni.

2. Başkan Teoman Mete:1967 Elazığ doğumlu.Evli ve 2 çocuk babası.Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetim Lisans mezunu.2001 den bu yana Turizm sektörünün çeşitli alanlarında yöneticilik yaptı.2012 yılından bu yana TODOSK(Toroslar Doğa Sporları Gençlik ve spor kulübü derneği) aktif üyesi.TDF Antrenör adayı, dağcı, 3 yıldız(Rescue Diver) Dalgıç,TDF Yürüyüş Lideri, Doğa Rehberi, Enduro motosiklet tutkunu, Likya yolu tutkunluğunun yanı sıra aktif olarak müzisyenliğe devam etmektedir.Daha önce bir dönem Kulüp yönetim kurulunda Genel Sekreterlik görevini üstlenmiş olup halen kulübün Yönetim Kurulu 2.Başkanlığını yürütmektedir.

Sayman Uğur Bolat : 
1970 yılında Çorum’da doğdu.İlköğretim, Orta okul ve Lise tahsilini Çorum’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesin ’den mezun oldu.İstanbul Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde İşletme ve Denetim Yüksek Lisansı MB yaptı.2001 yılından bu yana Serbest muhasebeci Mali müşavirlik mesleğini bağımsız olarak sürdürmektedir.2004 yılından bu yana Toroslar Doğa sporları spor kulübü’nün (TODOSK’un) aktif üyesidir.Sayısız günübirlik yürüyüş yüksek irtifa dağcılığı ve sosyal kültürel etkinlik faaliyetinde bulunmuştur.2022- 2024 döneminde Kulübün yönetim kurulu üyeliği ve saymanlığı görevini sürdürmektedir.

Zeliha Koplay : 1972 İstanbul doğumlu, Uludağ Üniversitesi Veteriner fakültesi ve Kafkas Üniversitesi Gıda Hijyeni ve Teknolojisi ABD. doktorasını tamamladı.  
Halen kamuda Veteriner Hekim olarak çalışmaktadır.


Emrl Evren: 1971 de Afyonda doğdum  üç yaşımda Antalya'ya geldik,hangi şehre gidersem gideyim Antalya'dan vazgeçemedim. Dağlarına mavi denizine , sarp kayalarına tutkuyla bağlıyım .Todosk kulübüyle başlayan dağcılık faaliyetlerim devam etmektedir. Almış olduğum AKUT Dağ Arama Kurtarma, ve Federasyon eğitimlerim sonucunda kulübümüzde bir dönem Çocuk tırmanış grubunu kurdum yarışmalara sporcu hazırladım sonra ara verdim . Yeniden kulübümüzde Spor tırmanış ve Dağcılık Antrenörü olarak eğitim vermeye devam etmekteyim

Fulya Durak: 1965 Ilıca Erzurum doğumluyum. İ. Ü. Hukuk Fakültesi’sinden 1988 yılında mezun oldum. Antalya Barosu’ nda yaptığım stajın ardından 1991-2012 yılları arasında kurum avukatı olarak görev yaptım. Hâlihazırda serbest avukat olarak çalışmaktayım. Todosk’ la tanışıklığım 2010 yılında başladı. O tarihten bu yana kulübümle doğada spor yapmaktayım. İl, il dışı ve ülke dışı bir çok dağa tırmanış gerçekleştirdim. 
Daha önce değişik yıllarda kulüp onur kurulu üyeliği ve 2019/2021 döneminde yönetim kurulu genel sekreterliği yaptım. Yeni dönemde de yönetim kurulu genel sekreterliği görevime devam ediyorum.


  

Yönetim Kurulu

YUKARI